Bukuroshja që po çmend Instagramin me talentin e saj (Foto)

E bukurë dhe shumë e pasionuar me punën që bënë.

Rina Gashi është vajza nga Prishtina e cila po mahnitë të gjithë me punën që bën në dyqanin e saj, për një kohë të gjatë me fotografitë e saj që po i publikon çdo ditë në Instagram po lë të gjithë pa fjalë, dhe çdo ditë e më shumë po zgjon kureshtjen e klientelës së gjerë.

Ndonëse në fillimet e saj, por ngadalë dhe me siguri ajo do të bëhet tejë mase duke gjykuar nga ritmi i rritjes së ndjekësve të saj në Instagram, dhe punës së palodhshme që ajo bënë, duke sjellur para jush dizajnet më të reja të thonjëve.

Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme:

💅

A photo posted by RinaGashiNails💅 (@rinanails1) on

IlirjanaNail's💅

A photo posted by RinaGashiNails💅 (@rinanails1) on

Anduena

A photo posted by RinaGashiNails💅 (@rinanails1) on

Temat
Showbiz

Të afërta