Askush nuk e ka vërejtur këtë detaj tek nusja e Shyhrete Behlulit! (Foto)

Ndonëse nuk është fytyrë publike, padashje është bërë një emër i stërfolur ditëve të fundit.

Kështu ndodh kur hyn në familjen e këngëtares më të dashur të skenës muzikore.

Është fjala për bukuroshen Learta Jakupi e cila kishte fatin të bëhej bashkëshortja e djalit të Shyhrete Behlulit, dhe nusja e saj.

Para pak ditësh çifti i cili e kurorëzoi dashurinë me martesë festuan dasmën më madhe të vitit.

Por disa ditë pas publikimit të fotografive nga ahengu, askush nuk e ka vërejtur këtë detaj. Nusja e Shyhretës na bën të kuptojmë që është majtake, pasi që edhe tortën e ka prerë me atë dorë./prive

reja-e-shuhretes

reja-e-shyhretit_1475690561-3494704

Temat
Showbiz

Të afërta