Adrian Gaxha zbulon me kë është dashuruar (Foto)

Këngëtari Adrian Gaxha është një ndër më të pëlqyerit në estradën shqiptare. Ai numëron me mijëra fansa dhe ndjekës në rrjetet sociale.

Duke mos patur mundësinë të jetë pranë gjithësecilit, Adriani shfrytëzon çasje e tij në rrjete sociale për t’ju treguar fansave ngjerjet nga një ditë e tij e zakonshme.

Së fundmi, ai ka publikuar në llogarinë personale në Instagram një fotografi, ku shfaqet mjaft sportiv në një ambient natyror.

“Në dashuri me natyrën”, kanë qenë fjalët e Adrianit në mbishkrimin e fotos, duke na lënë të kuptojmë se shëtitja në natyrë është një tjetër pasion i tij.

Përndryshe Adriani është cilësuar gjithmonë si një nga trupat meshkuj më të mirë të estradës, dhe këtë mesa duket e ka arritur duke praktikuar sport të vazhueshëm, njashtu si në foton e publikuar.

#naturelover

A photo posted by Adrian Gaxha (@adriangaxha) on

Temat
Showbiz

Të afërta