​Amerikanët bëjnë tifo për Kosovën (Foto)

Ambasada e Amerikës në Prishtinë i ka uruar fat Kosovës dhe Kroacisë sonte.

Ambasada e Kroacisë në Prishtinë i ka uruar fat Kombëtares së Kosovës kundër asaj të Kroacisë në kualifikimet për Kupën e Botës ‘Rusia 2018’.

“Është dita e ndeshjes. Fat të dy skuadrave sonte, veçanërisht Kombëtares së Kosovës”, shkruajnë në Facebook.

Temat
SportVend

Të afërta