Sinan Hoxha me një femër në kafe, kush është ajo ?! (Foto)

Sinani është njëri ndër këngëtarët më të kërkuar në estradën tonë e njëheri edhe më i përfoluri kohëve të fundit sa i përket jetës së tij familjare me që është bërë edhe baba, shkruan revista Kosovarja.

Duke pasur respekt dhe shoqëri nga shumë kolegë, së fundmi ka publikuar foto edhe me këngëtaren tropojane Fatmire Brecanin, të cilën ai e quan “Bilbili i Tropojës” .

Se a ështtë në pyetje ndonjë bashkëpunim e dyshes në fjalë, mbetet të kuptojmë.

me bilbilin e Tropojes Fatmira Brecani ✌️

A photo posted by Sinan Hoxha (@sinanhoxha_) on

Temat
Showbiz

Të afërta