Nysret Muçiqi fillon ditën me zemrën e tij (Foto)

Nysret Muçiqi është këngëtari shumë i njohur i estradës sonë i cili ditën e sotme mëngjesin e ka filluar me një person që e ka shumë përzemër, e cila është vajza e tij Albiona.

Në një postim në Facebook ai ka shprehur dashurinë që ka për vajzën dhe raportet e mira që kanë ata mes vete.

Sigurisht që secila vajzë do të dëshironte të ketë një baba të tillë që është vërtetë një shembull./Kosovarja/

ny

Temat
Showbiz

Të afërta