Kjo vajzë në fotografi , sot është një këngëtare shumë e njohur (Foto)

Mimoza Shkodra është këngëtarë që në mediat rozë është shumë pak po thuajse asnjëherë e përfolur.

Shkodra edhe si fëmijë paska qenë e lezetshme dhe e bukur kjo shihet në foton e postuar nga vet këngëtarja në rrjetin social Instagram./Kosovarja/

mimoza-shkodra

mimoza_1475224295-7475691

Temat
Showbiz

Të afërta