Çartet United, shënon tre gola për pesë minuta (Video)

Manchester United ka shtuar epërsinë ndaj Leicester City në 4:0, me golin e shënuar nga Juan Mata, Marcus Rashford dhe Paul Pogba (37, 40 dhe 42)


https://youtu.be/h1C87vdfdyU

Temat
BotëSport

Të afërta