“Bukuroshja e fjetur” Lori Hoxha (Foto)

Ajo publikon shpesh foto dhe video nga veshjet e saj pasi veçse trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha është një fashioniste e vërtetë.

Por këtë herë në profilin e saj në Instagram Lori ka publikuar një foto ku shfaqet me sytë mbyllur duke dhënë idenë se është ende në gjumë.

Mesa duket bukuroshja nuk ka dashur të zgjohet herët këtë mëngjesin e kësaj të hëne.

lori_1474274297-6847133

Temat
Showbiz

Të afërta