Video e re, Cozman – Policëve: “Noizy ma mshoi i pari” (VIDEO)

Vazhdojnë hetimet lidhur me përleshjen mes reperëve të njohur Cozman dhe Noizy. Një video e hedhur në kanalin e Youtube, e regjistruar vetëm pak sekonda pas përleshjes së dy...

Vazhdojnë hetimet lidhur me përleshjen mes reperëve të njohur Cozman dhe Noizy.

Një video e hedhur në kanalin e Youtube, e regjistruar vetëm pak sekonda pas përleshjes së dy grupeve Baba Stars dhe OTR, sjellë detaje të tjera, shkruan Indeksonline.

Derisa Policia e Kosovës po prangoste Cozmanin, ai ishte munduar të shfajsonte veten e tij.

Minuta o4.oo: “Ai ma mshoi i pari, ai ma mshoi pa pikë faji”, ka thënë Cozman duke iu referuar Noizit.

Se kush i’a mshoi i pari, e kush i fundit … shpresojmë ta mësojmë së shpejti.

Temat
Showbiz

Të afërta