Rihanna zbulon më shumë se ç’duhet (Foto

Ajo ka qenë duke dalë vazhdimisht me të dashurin e saj Drake, pasi ai i shprehu dashurinë publikisht asaj në MTV Music Awards.

Por, Rihanna shpenzoi pak kohë e vetme, derisa u pa në Hollywood.

Duke u larguar nga Nice Guy, 28 vjeçarja dukej mjaft seksi, e veshur në të bardha, pantallona të shkurtër dhe një xhaketë që tregonte barkun e gjoksin.

Ajo kishte veshur taka dhe kishte vënë një kapelë sportive të zezë.

Sikur edhe çdoherë tjetër, bukuroshja nga Barbadosi mori gjithë vëmendjen me stilin e saj.

auto_q41474039278

auto_q21474039273

Temat
Showbiz

Të afërta