Një teze e ëmbël si Lori (Foto)

Trashëgimtaria e Top Channel, Lori Hoxha, ka nisur të kujdeset që tani për dhuratat e nipit të saj.

Madje duket se ajo ka nisur që ditën e sotme, ku e ka treguar dhuratën e parë përmes një postimi në Instagram.

Ajo i ka blerë vogëlushit që ende nuk ka ardhur në jetë një palë atlete. Duket se djali i Sarës dhe i Ledionit do të jetë më i përkëdheluri i familjes.

lori_1474041564-9959298

Temat
Showbiz

Të afërta