Vjehrra e Sinanit poston një fotografi interesante të Andrrës me Sinanin (Foto)

Këngëtari i njohur shqiptar, Sinan Hoxha duket se është duke e shijuar faktin se është bërë baba

Këngëtari i njohur shqiptar, Sinan Hoxha duket se është duke e shijuar faktin se është bërë baba

Në fotografitë e postuara nëpër rrjetet sociale, ai po shihet mjaft i lumtur duke lozur me djalin e tij.

Pak minuta më parë, kënëtari ka postuar një foto në Instagram, në të cilën shihet mjaft i lumtur me të birin.

”Mrekullia e Zotit” ka shkruar Sinani në Instagram.

Ndërkohë, edhe vjehrra e tij, nëna e gruas së tij, Andrrës ka postuar një fotografi të çiftit, ku çifti në fjalë shihen duke u përqafuar.

Mbishkrimi të cili vjehrra e Sinanit i ka vendosur fotografisë janë dy zemra, gjykuar nga kjo shifet se vjehrra është e lumtur me Sinani dhe vajzën e saj.

Ndryshe, Sinan Hoxha këtë verë ishte mjaft i angazhuar me koncerte muzikore.

sinani-andrra_1473954672-3856691

❤️Mrekullia e Zotit 🙏☝️

A photo posted by Sinan Hoxha (@sinanhoxha_) on

Temat
Showbiz

Të afërta