Naser Rafuna ‘thumbon’ Noizyn e Cozman (Video)

Skandali mes Noizyt dhe Cozmanit në Prishtinë para dy ditësh, po bën bujë mediatike. Shumë komente dhe ofendime janë drejtuar në adresë të reperëve në fjalë, por ka edhe...

Skandali mes Noizyt dhe Cozmanit në Prishtinë para dy ditësh, po bën bujë mediatike.

Shumë komente dhe ofendime janë drejtuar në adresë të reperëve në fjalë, por ka edhe nga ata që u kujdesën për të kthyer këtë situatë në humor.

Një skeq i humoristit Naser Rafuna vite më parë është përshtatur shumë me ngjarjen që ndodhi para dy ditësh mes grupeve OTR dhe Babastars.

Më poshtë mund ta shihni skeqin i cili po qarkullon gjithandej në rrjetet sociale.

Temat
Showbiz

Të afërta