Vajzat seksi me veshje nusërie ndjekin Putinin, ai nuk mund t’i refuzonte! (Foto)

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, sot ka qenë në qendër të vëmendjes së të gjithë të pranishmit në Sheshin e Kuq në Moskë. Moska feston 869 vjetorin që nga themelimi i saj dhe me këtë rast ka mbajtur një numër të madh të ngjarjeve.

Në koncertin e organizuar në Sheshin e Kuq qytetarët janë adresuar nga presidenti Putin.

Shumë njerëz u grumbulluan të bënin fotografi me presidentin, ndërsa vëmendja u shkëput nga disa vajza të bukura në veshje nusërie, ato vrapuan të bëni fotografi më të, ndërsa presidentit asesi nuk i refuzoi.

Ndryshe, presidenti rus Vladimir Putin e hapi projektin hekurudhor unazë me vlerë dy miliardë dollarë, e cili hapet për udhëtarët pak para zgjedhjeve parlamentare.

vladimir-putin-3-620x350-600x339-1

vladimir-putin-1-768x570

vladimir-putin-4-768x530

vladimir-putin-2-768x514

Temat
Botë

Të afërta