Kush e shoqëron Mimoza Shkodrën në këto pushime? (Foto)

Mimoza Shkodra ka nisur pushimet.

Ajo i ka përshëndetur këtë mëngjes të gjithë fansat me një foto nga deti. Çadra me kashtë, deti dhe këmbët e Mimozës, janë protagonistë, të kësaj fotoje.

Sigurisht që Mimoza nuk ka shkuar vetëm në këto pushime. Dikush po e shoqëron artisten bukuroshe.

Megjithatë ajo ka postuar vetëm këtë foto, e cila nuk jep shumë detaje. Megjithatë pushimet zgjasin dhe ndoshta në ditët në vazhdim do të kuptojmë se kush e shoqëron Mimozën.

Postimi i saj:

👙😎🌞

A photo posted by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

mi

Temat
Showbiz

Të afërta