Juventusi vazhdon me fitore (Video)

Juventusi ka shënuar edhe fitoren e tretë në Serie A.

Zonja e Vjetër në ‘Juventus Stadium’ ka mposhtur 3:1 Sassuolon, në kuadër të xhiros së tretë.

Të gjitha golat e kësaj ndeshje u shënuan në pjesën e parë.

Higuain me dy gola dhe Pjanic me një, ishin realizatorët për Juventusin.

Për mysafirët golin e vetëm e shënoi Antei.

Ndeshjen e ardhshme Juventusi e luan në udhëtim, te Interi.

https://youtu.be/ZLMB9OMdKjM

Temat
BotëSport

Të afërta