A është Pogba mysliman? Sa i gjatë është Ibrahimovic? (Foto)

Tifozët e Manchester Unitedit kanë pyetje interesante për dy përforcimet e reja, Paul Pogba e Zlatan Ibrahimovic.

“Google Trends” ka bërë të ditur pyetjet më të shpeshta nga tifozët e Manchester Unitedit, në gjashtë javët e fundit.

“A është Pogba mysliman?”, “Sa i gjatë është Ibrahimovic?”, janë disa prej tyre, shkruan “Goal.com”.

Dhe, këto janë përgjigjet e sakta.

19-83

capture-114

Temat
BotëSport

Të afërta