Ja data kur do ta lindë vajzën e dytë Teuta Krasniqi (Foto)

Aktorja e njohur dhe shumë e përfolur, Teuta Krasniqi, më 7 tetor do të bëhet nënë për herë të dytë.
Kjo datë është shumë e rëndësishme për Teutën pasiqë edhe Adonisi feston ditëlindjen e tij, shkruan Gazeta Express.

“Pritet të lindi më 7 tetor kur e kom terminin e lindjes, pikërisht në atë ditë e ka ditëlindjen Adonisi”, ka thënë Krasniqi në një intervistë.

A do të lindë në këtë ditë Teuta pritet të shihet gjatë muajit tetor.

Teuta

Temat
Showbiz

Të afërta