Ç’po ndodh me Sinanin dhe Andrrën? (Foto)

Sinani dhe Andrra kanë vendosur ta sfidojnë motin, shiun dhe temperaturat e ulëta.

Pas një periudhe relativisht të gjatë, të qëndrimit larg për shkak të koncerteve të Sinanit, çifti është ritakuar. Ata janë nisur për pushime, diku ku dielli ndriçon ende fortë.

Ka qënë vetë artisti ai që ka postuar një foto në të cilën po shijojnë të lumtur shoqërinë e njëri tjetrit.

Fundi i verës është periudha më e mirë, për artistët e koncerteve të mëdha, që të qëndrojnë me familjen dhe të dashurit, për t’u relaksuar.

Foto e tyre:

14199753_1266479733396055_4345603719226455885_n

Temat
Showbiz

Të afërta