​Lori Hoxha pa make-up (Foto)

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar në SnapChat një foto në të cilën shfaqet pa make-up.
Mesa duket Hoxha gjatë ditës së sotme ka dashur të qëndrojë pa tualet dhe diçka të tillë e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjete sociale.

lori_1473182726-6803850

loooo_1473182762-3289921

Temat
Showbiz

Të afërta