Muaj i ri, risi të reja për Arbana Osmanin

Moderatorja simpatike Arbana Osmani njihet për dashurinë dhe pasionin që ka për gatimin. Dhe nga fotoja që ka postuar në Instagram, ajo ka dhënë mesazhin se ka nisur ëmbël këtë muaj.

“Shtator të ëmbël”, është urimi që moderatorja ka për të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Temat
Showbiz

Të afërta