Khloe romancë me një basketbollist të njohur (Foto)

Khloe Kardashian ka lënë mbrapa krahëve historinë e saj të ndërlikuar më Lamar Odom, për të nisur një romancë me një atlet tjetër.

Bëhet fjalë për basketbollistin e Cleveland Cavaliers – Tristan Thompson.
Ata janë parë në një shtëpi luksoze në Beverly Hills ndërsa vetëm pak ditë më parë, kanë qenë së bashku në një club nate tepër të famshëm.

Khloe ka qenë veçanërisht e heshtur kohët e fundit në rrjetet sociale dhe dyshohet se kjo ka të bëjë pikërisht me historinë që ajo po fillon me 25-vjeçarin e Cleveland.

0902-khloe-kardashian-splash-main-b-3

0902-khloe-kardashian-splash-main-a-3

Temat
Showbiz

Të afërta