Ja si bëhet gati Vera Grabocka për nisjen e “Dance With Me” (Foto)

Prej vitesh ajo është një prej producenteve më të njohura shqiptare, ku programet e saj kanë qenë gjithnjë të ndjekura.
Por cili është çelësi i suksesit të Vera Grabockës? Ajo ka publikuar disa foto në rrjete sociale ku tregon se bën vrap nga liqeni dhe se mediton. “Kush meditoi dhe gaboi”,-ka shkruar Vera. Mesa duket ajo është duke u përgatitur në çdo dimension për sezonin e ri, i cili këtë herë për të do të nisë me “Dance With Me”.

vera1_1472899266-9603210

vera2_1472899266-3686542

vera3_1472899267-5041432

Temat
Showbiz

Të afërta