Pas nënës, arrestohet edhe i biri. Donika dhe Dardan Kadaj në polici (Foto)

Dy protestues janë arrestuar nga Policia e Kosovës pasi dyshohet se kishin në posedim koktej molotovi.

Protestuesit e dyshuar kanë tentuar që t’u ikin zyrtarëve policor, mirëpo kjo ishte e pamundur.

Njëri prej tyre është djali i deputetes së Vetëvendosjes, Donika Kadaj-Bujupi, Dardan Kadaj.

Arrestimin e tij e ka konfirmuar edhe Dardan Molliqaj.

Të kujtojmë se Donika Kadaj është arrestuar sot në Kuvend, pasi dyshohet se i është gjetur piper-sprej.

dardan-kadaj

djalidar

Temat
LajmeVend

Të afërta