Opozita bëhet bashkë në Kuvend: Haradinaj e Selimi ia zgjasin dorën njëri tjetrit

Deputetët opozitës brenda sallës së Kuvendit, ata nga radhët e Vetëvendosjes dhe AAK-së janë parë duke u përshëndetur me njëri tjetrin.

Pavarësisht së raportet e tyre kohët e fundit ishin distancuar edhe pse dikur vepronin si një opozitë e bashkuar, deputeti i AAK-së Daut Haradinaj dhe ai nga Lëvizja Vetëvendosje, Rexhep Selimi ia kanë zgjatur dorën njëri tjetrit, teksa vazhdojnë të presin aty për ta kundërshtuar marrëveshjen e Demarkacionit.

14172096_1243229489061630_953281024_n-650x358

Temat
LajmeVend

Të afërta