Greqi, shqiptari kryen veprime të turpshme me një 11-vjeçare

Një shqiptar është arrestuar nga policia greke në Athinë, i akuzuar për veprime të turpshme me një vajzë 11-vjeçare.

Sipas mediave greke, gjatë marrjes në pyetje nga policia, shqiptari pretendoi se ishte trajner dhe e uli vajzën e vogël në një stol të parkut, duke bërë akte të turpshme, raporton Syri.net.

Denoncimi në polici u bë nga një qytetar që kishte parë atë se çfarë kishte ndodhur.

Policia shkoi menjëherë në vendngjarje dhe arrestoi në flagrancë 40-vjeçarin shqiptar.

grreqi-620x330_1472757360-8242159

Temat
LajmeRajon

Të afërta