Nuk do ta besoni pse Griezmann vesh fanella me mëngë të gjata (Foto)

Antoine Griezmann ka bërë të ditur pse veshë vetëm fanella me mëngë të gjata.

Sulmuesi i Atletico Madridit, Antoine Griezmann ka bërë të ditur pse vesh fanella me mëngë të gjata, pa marrë parasysh temperaturat gjatë ndeshjeve të caktuara.

Reprezentuesi francez theksoi se e admironte ish kapitenin e Anglisë, David Beckham i cili bënte të njëjtën gjë gjatë karrierës së tij të lavdishme.

“Më pëlqente shumë David Beckham. Ai ishte idhulli im”, deklaroi Griezmann për mediat britanike, përcjell “Lajmi.net”.

“Për këtë arsye unë vesh fanella me mëngë të gjata dhe numrin 7”, theksoi ai.

188-20

Temat
BotëSport

Të afërta