Nuk do ta dini cili është Costa mes tij dhe vëllait (FOTO)

Diego Costa ngjan shumë me vëllain e tij, Jair.

Sulmuesi i Chelseas, Diego Costa ngjan shumë me vëllain e tij, Jair.

Ai ka publikuar një fotografi në Instagram dhe komentuesit kanë bërë shaka duke i thënë se cili është ai?.

Seriozisht, cili është Diego?

19-95

Temat
BotëSport

Të afërta