Çfarë po ndodh me këngëtarët shqiptarë? (Foto)

Në fillim ishte këngëtarja Elvana Gjata, e cila habiti me foton ngjyrë lejla të postuar në profilin e saj në Instagram.

Më pas ajo u ndoq nga kantautori Kledi Bahiti,e tashmë Instagrami është i mbushur nga këto foto të postuara nga këngëtarë të ndryshëm shqiptarë dhe kosovar si Flori Mumajesi, Capital T, Klajdi Haruni etj.

Çfarë po bluajnë artistët shqiptar?

klajdi_1471615185-5127683

kapital_1471615185-3668720

elvana1_1471615185-4881134

klediaaaa_1471615185-187784

flori_1471615185-5217461

Temat
Showbiz

Të afërta