Masakër në Serbi: Burri vret gruan dhe foshnjën 4 muajshe

Një person i cili besohet se ishte i dehur, ka ther me thikë gruan e tij (24 vjeç) dhe foshnjën e tyre katër muajshe Krimi ka ndodhur mbrëmë në...

Një person i cili besohet se ishte i dehur, ka ther me thikë gruan e tij (24 vjeç) dhe foshnjën e tyre katër muajshe

Krimi ka ndodhur mbrëmë në Veternik të Serbisë. Burri, 29 vjeçar ka ther me thikë gruan dhe foshnjën e tyre katër muajshe, shkruan Telegraf.rs, transmeton Express.

Media serbe “Alo” mëson se burri ishte i dehur dhe se kishte një zënkë me gruan e tij, më pastaj ai mori thikën, vrau gruan dhe foshnjën.

Policia serbe ka arritur ta kap atë në Backa Palanka të Serbisë.

Temat
LajmeRajon

Të afërta