Nora Istrefi publikon këngën e re (Video)

Sapo është publikuar kënga më e re e Nora Istrefit.

Kjo këngë mbanë titullin ‘Majëm’, ndërsa është realizuar edhe me videoklip për të cilin është kujdesur Entermedia.

Ky projekt muzikor vjen jo shumë pas publikimit të ‘Sa t’kom dasht’, këngë me të cilën Nora arriti shumë sukses.

Kujtojmë se së fundmi ajo dhe Roberti ishin caku i mediave rozë sa i përket raporteve të tyre si çift, e kohëve të fundit lajmet rreth tyre janë heshtur.

Temat
Showbiz

Të afërta