Januzaj dhe Rashica transferohen në të njëjtën skuadër

gli Tare vazhdon të synojë transferimin e futbollistëve shqiptarë te Lazio. Drejtori sportiv i klubit italian, është në kërkim të dy talentëve kosovarë. Sipas mediave shqiptare, Tare synon Adnan...

gli Tare vazhdon të synojë transferimin e futbollistëve shqiptarë te Lazio.

Drejtori sportiv i klubit italian, është në kërkim të dy talentëve kosovarë.

Sipas mediave shqiptare, Tare synon Adnan Januzajn dhe Milot Rashicën, të cilët mund të largohen nga skuadrat e tyre në këtë afat kalimtar.

Transferimi i Januzajt duket më i lehtë pasi që ai ka konfirmuar se do të largohet nga “Old Trafford”, ndërsa mbetet të shihet nëse Vitesse do të kërkojë shifra të larta për Rashicën, i cili ka shpërthyer.

Temat
BotëSport

Të afërta