Haradinaj: Votoni kundër demarkacionit

Në debatin disa orësh që po mbahet për demarkacionin deputeti Haradinaj ka bërë thirrje që “ta japin votën kundër dhe mos të ekzagjerohet ky problem”. Deputeti i Aleancës për...

Në debatin disa orësh që po mbahet për demarkacionin deputeti Haradinaj ka bërë thirrje që “ta japin votën kundër dhe mos të ekzagjerohet ky problem”.

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Daut Haradinaj ka bërë thirrje që të mos votohet Demarkacioni me Malin e Zi.

Në debatin disa orësh që po mbahet për demarkacionin deputeti Haradinaj ka bërë thirrje që “ta japin votën kundër dhe mos të ekzagjerohet ky problem”.

Temat
LajmeVend

Të afërta