Ja kush e kërcen “Bow Down” të Encës dhe Noizyt (Video)

Bukuroshja e showbizit dhe një ndër këngëtaret më të dëgjuara në kohët e sotme, Enca, na prezanton me qenushin e saj në një video që ka postuar në Instagram.

Në sfond është kënga dhe hiti më i ri “Bow Down” që u publikua para pak javësh në bashkëpunim me rreperin Noizy dhe ndërkohë qenushi po e kërcen këtë këngë. Në fakt qenushi nuk ka faj sepse ky hit sapo e dëgjon të bën të kërcesh.

https://www.instagram.com/p/BIIEdNxgBza/?taken-by=encahaxhia

Temat
Showbiz

Të afërta