Nuk do ta besoni se përse modelja i humbi 5 mijë ndjekës në Instagram

Modelja Stina Sander humbi mijëra nga ndjekësit e saj në Instagram për shkak të një eksperimenti.

Ajo vendosi të testonte ndjekësit duke postuar në profilin e saj, një fotografi në të cilën shfaqej pa grim.

Dhe rezultati ishte i çuditshëm,çka tregon si reagojnë njerëzit nga foto origjinale të modeleve.

Pas kësaj, 5 mijë ndjekës u zhdukën nga faqja e Stina Sander.

Por, pas publikimit të historisë 25 vjeçarja fitoi disa ndjekës të tjerë duke e çuar numrin në total në 128 mijë, ku shumë prej tyre e kanë vlerësuar që ajo tregoi se “përsosmëria” është thjeshtë një llustër.

stina_1469879236-6740004

Temat
Fun

Të afërta