Imazhi i dyqanit, Zajmina përveç vetes zgjedh edhe Françeskën (Foto)

Modelja Françeska Jaçe do të jetë imazhi i koleksionit të ri veshjeve të dyqanin e këngëtares Zajmina Vasjari. Bukuroshja është përzgjedhur nga këngëtarja për të qenë imazhi i reklamimit...

Modelja Françeska Jaçe do të jetë imazhi i koleksionit të ri veshjeve të dyqanin e këngëtares Zajmina Vasjari.

Bukuroshja është përzgjedhur nga këngëtarja për të qenë imazhi i reklamimit të veshjeve, veç asaj vetë, e cila ka postuar foto me veshjet. Fotot janë realizuar nga fotografi Juxhin Kurti, i cili është i dyjave. “Jam e dashuruar me koleksionin me te ri nga@zaimina_vasjari_store@zaimina_vasjari ..Dhe si gjithmone kenaqesi te punosh me me te talentuarin @juxhinkurti more photos comming….,”-shkruan Jaçe në Instagram.

Temat
Showbiz

Të afërta