“Hajmalia” që bashkon Ermalin dhe Gjikon (Foto)

Reperi Gjiko dhe këngëtari Ermal Fejzullahu njihen për këngë hite që kanë krijuar gjatë gjithë kohës.

Ndërsa dyshja kanë vendosur që këtë herë t’i bashkojnë forcat e tyre në këngë. ‘Hajmali’ është prodhimi më i ri muzikor që do të lansohet nga Ermali dhe Gjiko, transmeton Indeksonline.

Xhirimet e këtij videoklipi veçse janë duke u realizuar dhe sigurisht që do të lansohet së shpejti.

oooooo-1469879339-4078754_1469881522-1476679

Temat
Showbiz

Të afërta