Dhurata Ahmetaj ndahet nga i dashuri (Foto)

Këngëtarja e njohur Dhurata Ahmetaj dhe tashmë ish- i dashuri i saj, prishtinasi Argjent Haradinaj i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Dyshja ishin bashkë rreth dy vjet, por...

Këngëtarja e njohur Dhurata Ahmetaj dhe tashmë ish- i dashuri i saj, prishtinasi Argjent Haradinaj i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Dyshja ishin bashkë rreth dy vjet, por kohëve të fundit një krizë e kishte kapluar dashurinë e tyre, shkruan lajmi.net.

Është fol e përfol edhe më herët se ata janë ndarë, por ajo nuk ka konfirmuar asgjë personalisht, por nuk thonë kotë se fotografia flet më shumë se çdo fjalë e në ditëlindjen e tij në foton e shpërndarë mungonte Dhurata.

Ajo madje as nuk e ka uruar publikisht Argjendin, e Prive mëson se tani kjo ndarjë sigurt ka ndodhur.

Ndryshe, Dhurata, po vazhdon jetën e saj dhe në karrierën muzikore po i ec shumë mirë. Ka publikuar projekte muzikore, e tani ka përfunduar edhe xhirimet e klipit të ri.

Temat
Showbiz

Të afërta