Bleona dhe Anxhela shfaqen nudo në shtrat (Foto +16)

Janë mikesha shumë të mira.

Mirëpo, para ca kohe, Bleona Qereti dhe Anxhela Martini patën zgjuar dyshime se mos kanë tjetër orientim seksual pasi flinin bashkë pa rroba, shkruan Express.

Madje, bukuroshet shqiptare postonin edhe fotografi të nxehta mes vete dhe më pas mohuan se mes tyre ka më shumë se shoqëri.

Se sa të zjarrta janë ato, ua rikujtojmë përmes fotografive të realizuara më parë.

13680593-277422659300964-2705372871765280538-n_1469875839-858858

1407508831-kervat-nudo_1469875842-5255395

Temat
Showbiz

Të afërta