Aguero nënshkruan kontratë me këtë skuadër

Sergio Aguero do të mbetet te skuadra e Manchester Cityt. Sulmuesi argjentinas do të nënshkruajë rinovimin e kontratës me klubin nga “Etihad” para fillimit të sezonit të ri. Kështu...

Sergio Aguero do të mbetet te skuadra e Manchester Cityt.

Sulmuesi argjentinas do të nënshkruajë rinovimin e kontratës me klubin nga “Etihad” para fillimit të sezonit të ri.

Kështu shkruajnë mediat britanike, të cilat theksojnë që trajneri i ri Pep Guardiola llogarit shumë në argjentinasin, përcjellë “Lajmi.net”.

Për Agueron ishin të interesuara disa skuadra, sidomos ato nga Kina dhe SHBA-të.

Temat
BotëSport

Të afërta