Zyrtare: Pogba-United, lajm “bombë” (FOTO)

Nuk është arritur ende marrëveshja mes Manchester Unitedit dhe Juventusit për Paul Pogban.

Të paktën ky është lajm zyrtar, pas lajmeve të shumta nga mediat britanike dhe ato italiane.

Është pikërisht menagjeri i Pogbas, Mino Raiola, që ka shkruar i frustruar në Twitter se akordi mes klubeve nuk është arritur, përcjellë “Lajmi.net”.

Ditët e ardhshme do të jenë vendimtare për operacionin në fjalë.

Temat
BotëSport

Të afërta