Shpërthen tifozja super-seksi e Shqipërisë, ja çfarë shkruan për të dashurin ganez (FOTO)

Disa javë më parë u bë publik lajmi se tifozja seksi që spikati në ndeshjet e kombëtares, Irida Hoxha, është fejuar mefutbollistin e Torinos, Afriyie Acquah.

Mirëpo komentet që vërshuan më pas në rrjete sociale ishin nga më të ndryshme, duke shkruar se Irida është fejuar me futbollistin për para dhe komente të tjera ofenduese.

Por mbrëmjen e djeshme duket se brunes i është sosur durimi dhe përmes një statusi iu është drejtuar të gjithë atyre që e kanë komentuar negativisht.

“Pushoni, më keni lodhur”, shkruan ajo bashkangjitur postimitAlbania-Fans-3-650x358

247175

Temat
BotëSport

Të afërta