Shikoni si gatuan Luana Vjollca (Video)

A jeni kurreshtar ta shihni moderatoren seksi, Luana Vjollca duke gatuar?!

Labinot Gashi në edicionin veror të programit ” Një kafe me Labin”, ka arritur ta veshë atë me rrobat e një “chefi” kuzhine dhe e ka futur atë në kuzhinë.

Se çfarë ka zgjedhur Luana të gatuaj, këtë e shohim në videon e mëposhtme.

Temat
Showbiz

Të afërta