Schweinsteiger-Ivanovic, “fryti” i parë

Sipas mediave gjermane vendimi për pensionimin e Bastian Schweinsteiger është i shtyrë nga gruaja e tij, Ana Ivanovic.

Burime të afërta me Kombëtaren Gjermane njoftojnë se Ana i ka bërë presion futbollistit gjerman që të heqë dorë nga angazhimet me përfaqësuesen dhe të ki kushtojë më shumë kohë asaj.

Tenistja serbe thuhet se ka qenë e nevrikosur me futbollistin pasi që pas martesës nuk kanë patur shumë kohë për pushime për shkak të angazhimeve të Schweinit me kombëtaren.

image-2-650x358

Bastian Schweinsteiger

schweinsteiger

Temat
BotëShowbizSport

Të afërta