Linda Morina mbushet mirënjohje, ja nga kush (Foto)

Ajo tashmë është bërë vërtetë e njohur në rrjetet sociale me këngët, vallëzimet dhe aktivitetet tjera, shkruan revista Kosovarja.

Ajo ka shkëmbyer disa foto për redaksinë tonë ku shihet se është e mbushur me mirënjohje, nga ansamble dhe manifestime të ndryshme në të cilat ka marrë pjesë.

linda-mirnjohje

linda-mirnjohjee

Temat
Showbiz

Të afërta