Kush hyri në dhomën e Shkodranes të ‘O sa mirë’ ? (Foto)

Aktorja Linda Jarani është befasuar sot në banesën ku po qëndron. Një mysafir i pa ftuar ka depërtuar në dhomën e aktores.

Bëhet fjalë për një zog që duket se e ka lumturuar shumë Lindën që momentin e ka kapur me telefon duke shkrepur një imazh shumë të bukur të zogut.

Kujtojmë se Linda pas disa ditëve të kaluara në pushime fantastike në ishujt luksoz të Greqisë tashmë gjendet në Bosne dhe Hercegovinë.

Të paktën në bazë të rrjeteve sociale, Linda ishte e shoqëruar vetëm nga motra e saj gjatë pushimeve në Egje teksa në Mostar ka marrë rrugë me angazhimet profesionale. /Prive/

zogu_1469805029-4878726

Temat
Showbiz

Të afërta