Guardiola në taksi, tifozët e Cityt s’iu besojnë syve (Video)

Pep Guardiola është vërtetë një njeri i thjeshtë dhe i jashtëzakonshëm.

Këtë spanjolli e ka konfirmuar duke befasuar tifozët e Manchester Cityt në një taksi enkas për fansat e ekipit blu.

Kur tifozët e shihnin Guardiolan në makinë, ata s’mund t’iu besonin syre që e kanë përballë njërin ndër trajnerët më të mirë në histori të futbollit, përcjellë “Lajmi.net”.

Në veçanti, tifozi vogëlush është më simpatiku ndër të gjithë.

guarr-650x358

Temat
BotëSport

Të afërta