Era arrin në Hollywood! (Foto)

Sukseset e këngëtares Era Istrefi nuk po kanë të ndalur.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet se është në ‘West Hollywood’ në Kalifornia dhe nga atje ka realizuar fotografi.

Era dukej me mjaft stil para një veture shumë luksoze. Qëndrimi i saj në këtë vend dhe në Los Angeles lidhet me projektet e reja që këngëtarja po i punon me Sia dhe me producentë të Rihannas dhe Justin Bieber.

rwerwe_1469810893-6506682

Temat
Showbiz

Të afërta