Çifti simpatik më në fund bashkë (Foto)

Prej disa kohësh ai ishte në turne.

Me publikimin e bujshëm të hitit të ri “Pina Pina” dhe gjithë repertorit fantastik, ka pasur një sezon të ngarkuar.

Bësojmë e kuptuat për kë e kemi fjalën, për Sinanin. Ai ishte çdo ditë në vende të ndryshme, aty ku fansat e kërkonin, por tashmë duket se ka takuar dashurinë e tij, Andrrën.

Ka qënë bashkëshortja bukuroshe që ka postuar një foto, në të cilën shfaqet e lumtur përkrahë tij. Kushedi sa i lumtur do të jetë Ansi i vogël, me praninë e të atit?

sinani-andrra

Temat
Showbiz

Të afërta